Przejdź do treści
Strona główna » Materiały dla rodzin i bliskich

Materiały dla rodzin i bliskich

 • Dla kogo jest program Family Connections PTDBT? Bartłomiej Taurogiński w rozmowie z Martą Sędzicką

  Dla kogo jest program Family Connections PTDBT? Bartłomiej Taurogiński w rozmowie z Martą Sędzicką

  Dla kogo jest program Family Connections? Komu może pomóc. Pani Marta Sędzicka z CKU w Irlandii, rozmawia z Bartłomiejem Taurogińskim, psychiatrą, psychoterapeutą a przede wszystkim liderem treningów Family Conections.

 • Family Connections – perspektywa rodzica i trenera

  Family Connections – perspektywa rodzica i trenera

  Zapraszamy do obejrzenia wystąpienia Pani Rosanny Ruppert, prezentujące program Family Connections. Pani Rosanna jest mamą osoby cierpiącej na zaburzenie osobowości z pogranicza, która dzieli się swoimi doświadczeniami i korzyściami osobistymi jakie uzyskała, korzystając z treningu Family Connections ™ .

 • „Ogarnij:Emocje i relacje” – podcast

  „Ogarnij:Emocje i relacje” – podcast

  W podcaście „Ogarnij:Emocje i relacje” z pewnością przybliżamy podstawowe umiejętności psychologiczne, które – jeżeli je trenować – pozwolą nam żyć pełniej, skuteczniej i szczęśliwiej. Powiemy Wam jak ogarnąć emocje i poprawić relacje. Nasze rozmowy są inspirowane filozofią leżącą u podstaw DBT, a sam podcast – ma patronat Polskiego Towarzystwa Terapi Dialektyczno–Bahawioralnej z czego niezmiernie się… Czytaj…

 • Otwórz swój umysł, zanim coś powiesz – cykl nagrań dla bliskich nastolatków z dysregulacją emocji

  Otwórz swój umysł, zanim coś powiesz – cykl nagrań dla bliskich nastolatków z dysregulacją emocji

  Cykl nagrań przeznaczonych dla bliskich nastolatków z dysregulacją emocji. Te materiały pokazują część umiejętności, jakich uczy się w trakcie programu Family Connections. Mogą stanowić pomoc dla uczestników treningu, osób, które ukończyły trening oraz dla liderów prowadzących trening i wszystkich, którzy chcą się zapoznać z programem Family Connections.

 • Otwórz swój umysł, zanim otworzysz usta – cykl nagrań dla bliskich osób dorosłych z bpd

  Otwórz swój umysł, zanim otworzysz usta – cykl nagrań dla bliskich osób dorosłych z bpd

  Cykl nagrań przeznaczonych dla bliskich osób dorosłych z zaburzeniem borderline. Te materiały pokazują część umiejętności, jakich uczy się w trakcie programu Family Connections. Mogą stanowić pomoc dla uczestników treningu, osób, które ukończyły trening oraz dla liderów prowadzących trening i wszystkich, którzy chcą się zapoznać z programem Family Connections.

 • BORDERLINE oczami psychoterapeutki i pacjentki

  BORDERLINE oczami psychoterapeutki i pacjentki

  Wykład na temat borderline zorganizowany przez Naukowe Koło Psychologii Klinicznej UWr. W części teoretycznej Magdalena Tylko opowiada o zaburzeniu, jego diagnozie oraz terapii. W drugiej części o życiu z zaburzeniem z perspektywy pacjenta opowiada Anka Mrówczyńska.

 • Rodzice i bliscy potrzebują wsparcia. Rozmowa z absolwentami Family Connections

  Rodzice i bliscy potrzebują wsparcia. Rozmowa z absolwentami Family Connections

  Jak możesz sobie pomóc? Jak możesz pomóc bliskiej osobie? Rozmowa z absolwentami Family Connections. Rozmawia: Magdalena Tylko, Goście: Anna Ślusarczyk, Marta Bieniak, Anna Kołodziejczyk, Piotr Sikora.

 • „Przydatna terapia behawioralna”, warsztat prowadzi mgr Magdalena Skuza-Singh

  „Przydatna terapia behawioralna”, warsztat prowadzi mgr Magdalena Skuza-Singh

  II Konferencja PTDBT „Przydatna terapia behawioralna”, warsztat prowadzi mgr Magdalena Skuza-Singh. O behawioryzmie: teoria i zasady wyjaśniające nasze zachowanie, które są nie tylko jednym z fundamentów terapii DBT, ale przede wszystkim są obecne w codziennym życiu każdego z nas.

 • „Uprawomocnienie, czyli o budowaniu dobrych relacji”, warsztat prowadzi mgr Magdalena Tylko

  „Uprawomocnienie, czyli o budowaniu dobrych relacji”, warsztat prowadzi mgr Magdalena Tylko

  Warsztat skierowany do wszystkich zainteresowanych budowaniem dobrych relacji. Na warsztacie zostały omówione i przećwiczone umiejętności, które pozwalają nam lepiej rozumieć drugą osobę i wyrażać zrozumienie.

Skip to content