Przejdź do treści
Strona główna » Otwórz swój umysł, zanim otworzysz usta – cykl nagrań dla bliskich osób dorosłych z bpd

Otwórz swój umysł, zanim otworzysz usta – cykl nagrań dla bliskich osób dorosłych z bpd

Polskie Towarzystwo Terapii Dialektyczno-Behawioralnej od listopada 2018 realizuje w Polsce program Family Connections, 12-tygodniowych, bezpłatnych treningów umiejętności dla bliskich osób z BPD z dysregulacją emocji i zaburzeniem osobowości z pogranicza (BPD, Borderline). Więcej informacji na stronie: https://ptdbt.pl/dlarodzin/

Te materiały pokazują część umiejętności, jakich możesz się nauczyć w trakcie programu Family Connections ™. Mogą one stanowić pomoc dla uczestników treningu, osób, które ukończyły trening oraz dla liderów prowadzących trening i wszystkich, którzy chcą się zapoznać z programem Family Connections.

Family Connections ™ jest koordynowany przez National Education Alliance for Borderline Personality Disorder (NEABPD) w USA i opiera się na badaniach finansowanych przez National Institute of Mental Health. Jest rezultatem ponad 10 lat doświadczeń w prowadzenia grupowej formy dialektycznej terapii behawioralnej (DBT) dla rodzin. Dane z badań dotychczasowych grup pokazują, że po ukończeniu programu u członków rodzin zmniejsza się poczucie depresji, obciążenia i smutku, a zwiększa się poczucie kompetencji.

Otwórz swój umysł, zanim otworzysz usta – Moduł pierwszy – Wprowadzenie

Otwórz swój umysł, zanim otworzysz usta – Moduł drugi – Edukacja rodziny

Otwórz swój umysł, zanim otworzysz usta – Moduł trzeci – Uważność w relacjach

Otwórz swój umysł, zanim otworzysz usta – Moduł czwarty – Umiejętności w rodzinie

Otwórz swój umysł, zanim otworzysz usta – Moduł piąty – Umiejętność uprawomocnienia

Otwórz swój umysł, zanim otworzysz usta – Moduł szósty – Zarządzanie problemami

Skip to content