Przejdź do treści
Strona główna » „Ogarnij:Emocje i relacje” – podcast

„Ogarnij:Emocje i relacje” – podcast

Spotify: Ogarnij: Emocje i Relacje, https://emocjeirelacje.pl/

W podcaście „Ogarnij:Emocje i relacje” z pewnością przybliżamy podstawowe umiejętności psychologiczne, które – jeżeli je trenować – pozwolą nam żyć pełniej, skuteczniej i szczęśliwiej. Powiemy Wam jak ogarnąć emocje i poprawić relacje. Nasze rozmowy są inspirowane filozofią leżącą u podstaw DBT, a sam podcast – ma patronat Polskiego Towarzystwa Terapi Dialektyczno–Bahawioralnej z czego niezmiernie się cieszymy.

Do kogo kierujemy nasz podcast? Na spotkania z nami zapraszamy osoby, które:
▶️ przeszły własną terapię lub Trening Umiejętności DBT , dzięki temu będą mogły odświeżyć zdobytą wiedzę i ponadto utrwalić to, co udało im się osiągnąć,
⏸️ dopiero na terapię czekają, lub – z różnych przyczyn – na razie z terapii skorzystać nie mogą (uwaga, co prawda słuchanie podcastu nie zastąpi terapii ani Treningu umiejętności DBT!, a jednocześnie z pewnością może być dla kogoś miejscem inspirującym do pracy własnej. Ogromnie też liczymy na to, że miejscem podtrzymującym nadzieję na zmianę!)
???? zapraszamy również absolwentów programu Family Connections, którzy chcą pozostać w kontakcie z umiejętnościami i dodatkowo poszerzyć wiedzę zdobytą na treningu FC;

Ujmując sprawę z innej perspektywy, bez wątpienia będzie to też dobre miejsce dla tych, którzy:
???? doświadczają bardzo intensywnych emocji i z tego powodu chcą nauczyć się lepiej nad nimi panować
???? pragną jeszcze lepiej zrozumieć samych siebie, ponieważ nie jest to aż takie proste jakby się mogło wydawać
???? a nade wszystko tych, którzy są ciekawi świata i innych ludzi… czyli każdego, kto chce ogarnąć emocje i poprawić relacje ????

Zapraszamy do magicznego świata dialektyki, w którym każda zmiana – jest poprzedzona życzliwą akceptacją, a dodatkowo relacje cechują się troskliwą uważnością … i przede wszystkim w tym kierunku będziemy starały się zmierzać w trakcie wszystkich naszych spotkań ????

https://www.youtube.com/@emocjeirelacje

https://www.instagram.com/emocjeirelacje/

https://www.facebook.com/emocjeirelacje

Skip to content