Przejdź do treści
Strona główna » Rodzice i bliscy potrzebują wsparcia. Rozmowa z absolwentami Family Connections

Rodzice i bliscy potrzebują wsparcia. Rozmowa z absolwentami Family Connections

Rodzice i bliscy potrzebują wsparcia. Jak możesz sobie pomóc? Jak możesz pomóc bliskiej osobie? Rozmowa z absolwentami Family Connections.
Rozmawia: Magdalena Tylko, Goście: Anna Ślusarczyk, Marta Bieniak, Anna Kołodziejczyk, Piotr Sikora.

Family Connections, to treningi umiejętności (więcej na https://ptdbt.pl/dlarodzin/), które zmieniają życie uczestników. Tak pokazują badania, tak pokazują kilkunastoletnie doświadczenia tysięcy uczestników z 20 krajów świata. Jednak najwięcej można dowiedzieć się z rozmowy. O tym jak to jest naprawdę z Family Connections opowiedzieli cudowni i przemili absolwenci programu Ania, Ania, Marta i Piotr.

Moi goście są nie tylko absolwentami Family Connections, ale przede wszystkim wspaniałymi osobami, które z ogromnym oddaniem i zaangażowaniem wspierają swoich bliskich doświadczających dysregulacji emocji. W trakcie tej rozmowy pytałam o ich wątpliwości na początku treningu, o ich zdziwienia w trakcie treningów oraz o to, co dał im trening Family Connections.

Pssstt… nie mówcie nikomu, ale Family Connections zmienia również życie prowadzących treningi liderów. I o tym też rozmawiamy!

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=KtrlRxqwxh0

Skip to content