Przejdź do treści
Strona główna » [konferencja stacjonarna] Międzynarodowa konferencja z okazji 20-lecia Pracowni HUMANI

[konferencja stacjonarna] Międzynarodowa konferencja z okazji 20-lecia Pracowni HUMANI

Termin konferencji: 20-23.06 2024

Miejsce konferencji: Hotel Novotel Poznań Centrum, Plac gen. Władysława Andersa 1, Poznań

Cena: do 31 marca 1650 zł, od 1 kwietnia 1990 zł

Organizator: Pracownia Humani

Zapisy: https://konferencja.humani.pl/rejestracja-konferencja-humani-psychoterapia/

Psychoterapia dzisiaj – człowiek, pacjent, mentalizacja i zaufanie. Jak rozwija się psychoterapia i jak pomaga zdrowieć?

Przygotowujemy dla Państwa wyjątkowe wydarzenie. I mówimy to z pełną odpowiedzialnością.

Nieczęsto można spotkać w jednym miejscu i jednym czasie tylu wybitnych, inspirujących i ciekawych przedstawicieli współczesnej psychoterapii, psychiatrii i neuronauki.

Nieczęsto przez pełne 3 konferencyjne dni można wysłuchać – bez wyjątku – wystąpień na światowym poziomie i dowiedzieć się o tym, co w psychoterapii najnowsze.

Naszą konferencję poprzedzi warsztat przedkonferencyjny poświęcony neurobiologii traumy, współczesnemu rozumieniu traumy relacyjnej ( i złożonego PTSD) prowadzony przez włoską psychoanalityczkę Clarę Mucci. Ta niezwykle ciekawa klinicystka, autorka głośnych w obszarze psychotraumatoligii książek ostatnich lat (m.in. „Beyond Individual and collective trauma” czy „Borderline Bodies”) pokaże nam swój styl pracy z traumą przywiązaniową.

W warsztacie można uczestniczyć niezależnie od udziału w konferencji lub też łącznie z konferencją korzystając z atrakcyjnej opłaty łączonej.

Od piątku rozpoczniemy 3 dni pełne fascynujących spotkań. Wspólnie będziemy zastanawiać się nad nowymi kierunkami we współczesnej psychoterapii, nad tym jak i dlaczego psychoterapia się zmienia oraz nad tym na czym polega współcześnie rozumiana diada terapeutyczna i jak do tego mają się mentalizacja i zaufanie.

Nasi Goście podzielą się zarówno wynikami najnowszych badań, jak i własnym wieloletnim doświadczeniem klinicznym.

Wykładowcy, którzy wspólnie z nami świętować będą nasz jubileusz to czołówka zarówno polskich, jak i światowych psychoterapeutów i naukowców.

Podczas konferencji wystąpią klinicyści i naukowcy zagraniczni: Anthony Bateman, Anna Buchheim, Chloe Campbell , György Gergely, Clara Mucci, Sebastian Simonsen i Pascal Vrticka oraz polscy: Maria Beisert, Zofia Milska-Wrzosińska, Maciej Pilecki, Marcin Rzeszutek oraz Katarzyna Schier.

Źródło ogłoszenia i obrazka: https://konferencja.humani.pl/

Zamieszczane w tym dziale ogłoszenia mają charakter czysto informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Fundacja zPogranicza nie pobiera opłat za zamieszczanie ogłoszeń ani nie czerpie żadnych innych korzyści z ich publikacji. Fundacja zPogranicza nie odpowiada za organizację prezentowanych tu kursów i szkoleń, przekazywane podczas nich treści oraz nie pośredniczy w zakupie biletów. Zarząd Fundacji zPogranicza ułatwia dokształcanie się specjalistów w zakresie terapii osobowości borderline, co może poprawić skuteczność leczenia osób z tą diagnozą, budowanie przychylnych postaw wobec pacjentów z zaburzeniem borderline oraz destygmatyzację zaburzenia z pogranicza, co jest zgodne ze statutowymi celami Fundacji.

Skip to content