Termin szkolenia: 1-3 października 2021, pt- sob : 9.00 – 13.00 i 15.00 – 19.00 , nd: 9.00 – 13.00
Miejsce szkolenia: ŁCG, ul. Dowborczyków 5, Łódź
Cena: 1150 zł
Organizator: Łódzkie Centrum Gestalt
Prowadzący: Małgorzata Lambert
Zapisy:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScfQV0kD7i4jX8n7aAE1gAuhDBxkpeD8KmvC77_61FMJbwdOg/viewform
Diagnoza głębokości zaburzeń osobowości (poziom neurotyczny vs borderline) oraz dobór interwencji terapeutycznych.
W trakcie warsztatu zajmiemy się poziomem organizacji osobowości, poczuciem self i innych, jakością relacji z obiektami, obronami, testowaniem rzeczywistości i zinternalizowanym systemem wartości. Spróbujemy dociec jak w ogóle dochodzi do tego wszystkiego w każdym Homo Sapiens i na czym polega rola terapeuty w odbudowaniu potencjalnych deficytów.
Spora dawka teorii: wprowadzenie do teorii Melani Klein, natura prawidłowej i zaburzonej organizacji osobowości wg Otto Kernberga.
Superwizja na żywo przy szczególnym uwzględnieniu strategii psychoterapii skoncentrowanej na przeniesieniu.
Małgorzata Lambert – certyfikowana psychoterapeutka i trenerka Instytutu Terapii Gestalt posiadająca Certyfikat Superwizora Instytutu Integralnej Psychoterapii Gestalt oraz EAGT. Swoje umiejętności doskonaliła również w Gestalt Associates Training Los Angeles, CA, USA. Jestem absolwentką Wydziału Ekonomii Uniwersytetu Gdańskiego i Business Computer Programming w Nova Scotia Institute of Technology, Halifax, Canada.
Zamieszczane w tym dziale ogłoszenia mają charakter czysto informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Fundacja zPogranicza nie pobiera opłat za zamieszczanie ogłoszeń ani nie czerpie żadnych innych korzyści z ich publikacji. Fundacja zPogranicza nie odpowiada za organizację prezentowanych tu kursów i szkoleń, przekazywane podczas nich treści oraz nie pośredniczy w zakupie biletów. Zarząd Fundacji zPogranicza ułatwia dokształcanie się specjalistów w zakresie terapii osobowości borderline, co może poprawić skuteczność leczenia osób z tą diagnozą, budowanie przychylnych postaw wobec pacjentów z zaburzeniem borderline oraz destygmatyzację zaburzenia z pogranicza, co jest zgodne ze statutowymi celami Fundacji.