Przejdź do treści
Strona główna » [szkolenie online] Terapia schematów w pigułce

[szkolenie online] Terapia schematów w pigułce

Termin szkolenia: 24.03.2024, 11:00-15:00

Miejsce szkolenia: online- platforma ZOOM

Cena: 240 zł

Organizator: Instytut CBT

Prowadząca: Piotr Kucharzak

Zapisy: https://facebook.com/events/773488207998473

DLA KOGO PRZEZNACZONE JEST SZKOLENIE?

Dla psychologów, psychoterapeutów różnych nurtów, interwentów kryzysowych, studentów psychologii (od 3 roku studiów), lekarzy psychiatrów.

Zapraszamy do udziału w 7 edycji szkolenia poświęconego podstawowym zagadnieniom terapii schematów.

Podczas szkolenia dowiecie się czym są schematy, tryby schematów, jak wygląda relacja terapeutyczna w tym nurcie, jakie są podstawowe techniki terapeutyczne w terapii schematów.

Prowadzący:

Piotr Kucharzak– psycholog, certyfikowany psychoterapeuta poznawczo – behawioralny, szkoleniowiec. Członek Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (nr certyfikatu 540) i Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Prowadził zajęcia ze studentami Uniwersytetu SWPS. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe, które zdobywał m.in. w Punkcie Interwencji Kryzysowej, Poradni Zdrowia Psychicznego i prywatnych ośrodkach terapeutycznych. Założyciel Instytutu CBT.

Źródło ogłoszenia i obrazka: https://facebook.com/events/773488207998473

Zamieszczane w tym dziale ogłoszenia mają charakter czysto informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Fundacja zPogranicza nie pobiera opłat za zamieszczanie ogłoszeń ani nie czerpie żadnych innych korzyści z ich publikacji. Fundacja zPogranicza nie odpowiada za organizację prezentowanych tu kursów i szkoleń, przekazywane podczas nich treści oraz nie pośredniczy w zakupie biletów. Zarząd Fundacji zPogranicza ułatwia dokształcanie się specjalistów w zakresie terapii osobowości borderline, co może poprawić skuteczność leczenia osób z tą diagnozą, budowanie przychylnych postaw wobec pacjentów z zaburzeniem borderline oraz destygmatyzację zaburzenia z pogranicza, co jest zgodne ze statutowymi celami Fundacji.

Skip to content