Przejdź do treści
Strona główna » [szkolenie online] Psychoterapia pacjentów z myślami samobójczymi. Techniki CBT

[szkolenie online] Psychoterapia pacjentów z myślami samobójczymi. Techniki CBT

Termin szkolenia: 20.04.2024, 15:00-20:30

Miejsce szkolenia: online – ZOOM

Cena: 230 zł

Organizator: Instytut CBT

Prowadzący: Piotr Kucharzak

Dla kogo: psychologów, psychoterapeutów różnych nurtów, interwentów kryzysowych, pedagogów, studentów psychologii, pedagogiki, lekarzy, pielęgniarek, słuchaczy szkół psychoterapii

Zapisy: https://m.facebook.com/events/732303102418043

Podczas szkolenia poruszymy niezwykle ważny temat, z którym z pewnością zmierzyliście się, bądź na pewno zmierzycie w swojej praktyce.

Podczas szkolenia dowiecie się m.in.:

  • jak rozumiemy myśli suicydalne
  • jak tworzymy z pacjentem plan radzenia sobie w kryzysie
  • jakie są przyczyny wystąpienia myśli samobójczych
  • jak i jakie terapeutyczne interwencje poznawczo – behawioralne stosujemy

Piotr Kucharzak– psycholog, certyfikowany psychoterapeuta poznawczo – behawioralny, szkoleniowiec. Członek Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (nr certyfikatu 540) i Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Prowadził zajęcia ze studentami Uniwersytetu SWPS. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe, które zdobywał m.in. w Punkcie Interwencji Kryzysowej, Poradni Zdrowia Psychicznego i prywatnych ośrodkach terapeutycznych. Założyciel Instytutu CBT.

Źródło ogłoszenia i obrazka: https://m.facebook.com/events/732303102418043

Zamieszczane w tym dziale ogłoszenia mają charakter czysto informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Fundacja zPogranicza nie pobiera opłat za zamieszczanie ogłoszeń ani nie czerpie żadnych innych korzyści z ich publikacji. Fundacja zPogranicza nie odpowiada za organizację prezentowanych tu kursów i szkoleń, przekazywane podczas nich treści oraz nie pośredniczy w zakupie biletów. Zarząd Fundacji zPogranicza ułatwia dokształcanie się specjalistów w zakresie terapii osobowości borderline, co może poprawić skuteczność leczenia osób z tą diagnozą, budowanie przychylnych postaw wobec pacjentów z zaburzeniem borderline oraz destygmatyzację zaburzenia z pogranicza, co jest zgodne ze statutowymi celami Fundacji.

Skip to content