Przejdź do treści
Strona główna » [szkolenie online] Pacjent z zaburzeniami osobowości. Trudności w pracy terapeutycznej

[szkolenie online] Pacjent z zaburzeniami osobowości. Trudności w pracy terapeutycznej

Termin szkolenia: 23.03.2024, 11:30-20:30

Miejsce szkolenia: online- platforma ZOOM

Cena: 449 zł

Organizator: Instytut CBT

Prowadząca: Piotr Kucharzak

Zapisy: https://facebook.com/events/1320472841966297/

DLA KOGO PRZEZNACZONE JEST SZKOLENIE?

Dla studentów psychologii (od III roku), psychologów, psychoterapeutów, socjoterapeutów, interwentów kryzysowych, lekarzy.

Program szkolenia został oparty na założeniach terapii poznawczej zaburzeń osobowości oraz na teorii i praktyce terapii schematów.

Program

  • Specyfika pracy terapeutycznej z pacjentem z zaburzeniami osobowości
  • Pacjent z osobowością borderline
  • Pacjent z osobowością narcystyczną
  • Pacjent z osobowością zależną
  • Pacjent z osobowością histrioniczną
  • Budowanie relacji terapeutycznej w terapii poznawczej i w terapii schematów
  • Interwencje terapeutyczne w terapii poznawczo-behawioralnej i w terapii schematów

Prowadzący:

Piotr Kucharzak– psycholog, certyfikowany psychoterapeuta poznawczo – behawioralny, szkoleniowiec. Członek Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (nr certyfikatu 540) i Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Prowadził zajęcia ze studentami Uniwersytetu SWPS. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe, które zdobywał m.in. w Punkcie Interwencji Kryzysowej, Poradni Zdrowia Psychicznego i prywatnych ośrodkach terapeutycznych. Założyciel Instytutu CBT.

Źródło ogłoszenia i obrazka: https://m.facebook.com/events/1320472841966297/

Zamieszczane w tym dziale ogłoszenia mają charakter czysto informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Fundacja zPogranicza nie pobiera opłat za zamieszczanie ogłoszeń ani nie czerpie żadnych innych korzyści z ich publikacji. Fundacja zPogranicza nie odpowiada za organizację prezentowanych tu kursów i szkoleń, przekazywane podczas nich treści oraz nie pośredniczy w zakupie biletów. Zarząd Fundacji zPogranicza ułatwia dokształcanie się specjalistów w zakresie terapii osobowości borderline, co może poprawić skuteczność leczenia osób z tą diagnozą, budowanie przychylnych postaw wobec pacjentów z zaburzeniem borderline oraz destygmatyzację zaburzenia z pogranicza, co jest zgodne ze statutowymi celami Fundacji.

Skip to content