Przejdź do treści
Strona główna » [szkolenie online] Osobowość borderline. Diagnoza i podstawowe interwencje terapeutyczne – dla STUDENTÓW

[szkolenie online] Osobowość borderline. Diagnoza i podstawowe interwencje terapeutyczne – dla STUDENTÓW

Termin szkolenia: 19 lutego 2022, 10:00-15:00/15:30
Miejsce szkolenia: online, platforma ZOOM
Cena: 140 zł (po 10 lutego 160 zł)
Organizator: Psychotesto Centrum Psychologiczne
Prowadzący: Katarzyna Kowalska

Adresaci: studenci psychologii i kierunków pokrewnych

Zapisy: http://psychotesto.pl/zapisy-na-szkolenia

Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/432146738612694

Podczas szkolenia zapoznacie się z niezwykle trudnym zagadnieniem jakim jest zaburzenie osobowości. Dowiecie się, w jaki sposób rzetelnie diagnozować osoby z osobowością borderline. Poznacie techniki pracy w nurcie terapii poznawczo-behawioralnej pomocne w pracy z pacjentami z tym zaburzeniem osobowości.

Szkolenie (oprócz podstaw teoretycznych) będzie się składać z rozbudowanej części warsztatowej, podczas której utrwalicie przyswojoną wiedzę oraz wykorzystacie ją w praktyce pod okiem certyfikowanego psychoterapeuty poznawczo-behawioralnego.

Katarzyna Kowalska – psycholog i certyfikowana psychoterapeutka w nurcie terapii poznawczo-behawioralnej. Na co dzień przyjmuje pacjentów m.in. w Centrum Psychoterapii Tu i Teraz oraz w Ogólnopolskim Centrum Zaburzeń Odżywiania w Łodzi. Pracę terapeutyczną poddaje regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów.

Zamieszczane w tym dziale ogłoszenia mają charakter czysto informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Fundacja zPogranicza nie pobiera opłat za zamieszczanie ogłoszeń ani nie czerpie żadnych innych korzyści z ich publikacji. Fundacja zPogranicza nie odpowiada za organizację prezentowanych tu kursów i szkoleń, przekazywane podczas nich treści oraz nie pośredniczy w zakupie biletów. Zarząd Fundacji zPogranicza ułatwia dokształcanie się specjalistów w zakresie terapii osobowości borderline, co może poprawić skuteczność leczenia osób z tą diagnozą, budowanie przychylnych postaw wobec pacjentów z zaburzeniem borderline oraz destygmatyzację zaburzenia z pogranicza, co jest zgodne ze statutowymi celami Fundacji.

Skip to content