Przejdź do treści
Strona główna » [szkolenie online] “ABC Klinicznej Diagnozy Psychologicznej” czyli nie taki diabeł straszny jak go malują

[szkolenie online] “ABC Klinicznej Diagnozy Psychologicznej” czyli nie taki diabeł straszny jak go malują

Termin szkolenia: 20-21.01.2024, 9:00-16:15

Miejsce szkolenia: online- platforma ZOOM

Cena: 600 zł

Organizator: Fundacja Vis Salutis

Prowadząca: Dorota Pabich

Adresaci: psycholodzy i studenci V roku psychologii

Zapisy: https://vissalutis.pl/kursy/abc-klinicznej-diagnozy-psychologicznej-edycja-5/

Celem szkolenia/warsztatu będzie teoretyczne i praktyczne przygotowanie słuchaczy do rozumienia i stworzenia klinicznej diagnozy psychologicznej dorosłego pacjenta. Podczas szkolenia uczestnicy:

  • poszerzą wiedzę o zdrowiu psychicznym;
  • poznają podstawy metody diagnostyczne tj. MMPI 2SCID IIWAIS-RCVLTACE IIITMT, próby kliniczne oraz podstawowe elementy kontaktu diagnostycznego;
  • zapoznają się z procedurami diagnostycznymi potrzebnymi do oceny najczęściej spotykanych w praktyce zaburzeń psychicznych.

Szkolenie w swojej części warsztatowej oparte będzie na tworzeniu studium przypadku.

Dorota Pabich– specjalista psycholog kliniczny, certyfikowany terapeuta CBT, od wielu lat pracownik Kliniki Psychiatrii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Źródło ogłoszenia i obrazka: https://vissalutis.pl/kursy/abc-klinicznej-diagnozy-psychologicznej-edycja-5/

Zamieszczane w tym dziale ogłoszenia mają charakter czysto informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Fundacja zPogranicza nie pobiera opłat za zamieszczanie ogłoszeń ani nie czerpie żadnych innych korzyści z ich publikacji. Fundacja zPogranicza nie odpowiada za organizację prezentowanych tu kursów i szkoleń, przekazywane podczas nich treści oraz nie pośredniczy w zakupie biletów. Zarząd Fundacji zPogranicza ułatwia dokształcanie się specjalistów w zakresie terapii osobowości borderline, co może poprawić skuteczność leczenia osób z tą diagnozą, budowanie przychylnych postaw wobec pacjentów z zaburzeniem borderline oraz destygmatyzację zaburzenia z pogranicza, co jest zgodne ze statutowymi celami Fundacji.

Skip to content