Przejdź do treści
Strona główna » Start kampanii społecznej „Borderline – ku zrozumieniu i akceptacji”

Start kampanii społecznej „Borderline – ku zrozumieniu i akceptacji”

Niski poziom wiedzy społeczeństwa na temat borderline, stygmatyzacja tego zaburzenia, brak zrozumienia i akceptacji osób z diagnozą. Dostrzegając te i inne problemy osób z zaburzeniem borderline, Fundacja zPogranicza oraz agencja PR Hub ogłaszają start kampanii społecznej „Borderline #kuZrozumieniuiAkceptacji”.

W pierwszym etapie kampanii oddajemy w Państwa ręce serwis ZaburzenieBorderline.pl. Można w nim znaleźć rzetelną wiedzę na temat zaburzenia borderline. Przekazywane przez nas treści są nadzorowane przez współpracujących z nami specjalistów z Komitetu Naukowego oraz Partnerów merytorycznych kampanii. Zależy nam, aby serwis ZaburzenieBorderline.pl był centrum wiedzy o BPD dla osób z zaburzeniem, ich bliskich, specjalistów z zakresu ochrony zdrowia psychicznego oraz wszystkich tych, którzy chcą dowiedzieć się więcej na ten temat.

Zapraszamy do udostępniania przygotowanych przez nas informacji. Serwis będzie rozwijany o nowe treści, dlatego, aby być na bieżąco, zachęcamy do obserwowania naszych mediów społecznościowych.

Skip to content