Przejdź do treści
Strona główna » [szkolenie stacjonarne] Praca z osobowością borderline

[szkolenie stacjonarne] Praca z osobowością borderline

Termin szkolenia: 10-12 grudnia 2021, pt- sob : 9.00 – 13.00 i 15.00 – 19.00 , nd: 9.00 – 13.00
Miejsce szkolenia: ŁCG, ul. Dowborczyków 5, Łódź
Cena: 1150 zł
Organizator: Łódzkie Centrum Gestalt
Prowadzący: Małgorzata Lambert

Zapisy: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdnno3Z91Dj7YJ-u8jRFhn9r4Wj3vDB7hl90n62yrua9HR10w/viewform

W trakcie warsztatu zajmiemy się dalszym doskonaleniem prowadzenia dialogu egzystencjalnego, a także na metodach przepracowania obron opartych na rozszczepieniu, które towarzyszą osobowości borderline. Skupimy się na tych aspektach relacji terapeutycznej, które powodują wewnątrzpsychiczną zmianę. Czeka nas spora dawka teorii i superwizja na żywo.

Małgorzata Lambert – certyfikowana psychoterapeutka i trenerka Instytutu Terapii Gestalt posiadająca Certyfikat Superwizora Instytutu Integralnej Psychoterapii Gestalt oraz EAGT. Swoje umiejętności doskonaliła również w Gestalt Associates Training Los Angeles, CA, USA. Jestem absolwentką Wydziału Ekonomii Uniwersytetu Gdańskiego i Business Computer Programming w Nova Scotia Institute of Technology, Halifax, Canada.

Zamieszczane w tym dziale ogłoszenia mają charakter czysto informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Fundacja zPogranicza nie pobiera opłat za zamieszczanie ogłoszeń ani nie czerpie żadnych innych korzyści z ich publikacji. Fundacja zPogranicza nie odpowiada za organizację prezentowanych tu kursów i szkoleń, przekazywane podczas nich treści oraz nie pośredniczy w zakupie biletów. Zarząd Fundacji zPogranicza ułatwia dokształcanie się specjalistów w zakresie terapii osobowości borderline, co może poprawić skuteczność leczenia osób z tą diagnozą, budowanie przychylnych postaw wobec pacjentów z zaburzeniem borderline oraz destygmatyzację zaburzenia z pogranicza, co jest zgodne ze statutowymi celami Fundacji.

Skip to content